فرش افشان کاشان فرش افشان کاشان .

فرش افشان کاشان

فرش 1000 شانه کاشان

یکی از وسایل مهم از وسایل موجود در خانه شما فرش است . فرش در زیبایی خانه شما و سلامتی افراد منزل تاثیر به سزایی دارد. هنگام خرید فرش ماشینی نکات خرید فرش  را باید در نظر بگیرید تا بتوانید انتخاب دقیق و مناسب داشته باشید. یکی از این نکات مهم شانه فرش ماشینی شما است. در این مقاله قصد داریم شما را با فرش 1000 شانه بیشتر آشنا کنیم.

فرش 1000 شانه کاشان زیبا و چشم نواز

فرش 1000 شانه کاشان به دلیل ریزبافت بودن، در مقایسه با فرش 700 شانه، بسیار بیشتر مورد استقبال خریداران فرش ماشینی قرار می گیرد. این ریزبافتی فرش، امکان بافت نقشه های فرش دستبافی را که با رجشمار بالا و با گلها و نقوش بسیار ریز و ظریف طراحی شده اند، به تولیدکنندگان فرش می دهد. از اینرو برای بیان اینکه نقشه های فرش دستباف بر روی فرش ماشینی 1000 شانه بافته می شوند، برخی فروشندگان و تولیدکنندگان از اصطلاح فرش دستباف نما استفاده کرده اند.

فرش 1000 شانه کاشان، نسبت به فرش های 1200 شانه خاب بیشتری دارند

با توجه به آن چه در بالا بیان کردیم، شاید فکر کنید که هر چه شانه فرش بیشتر باشد و فرش ریزبافت تر باشد، فرش دارای خاب بهتری و بیشتری است. حقیقت این است که با افزایش شانه فرش، نخ خاب آن کوتاهتر می شود. این مسئله به دلیل برخی مسائل تکنیکی اتفاق می افتد.

بسیاری از خریداران ترجیح می دهند که بر روی فرشی که ارتفاع نخ خاب آن بیشتر و راحت تر و نرم تر است، راه بروند، بنشینند یا دراز بکشند. اگر از این جمله خریداران هستید، فرش با تراکم بالا ( مانند فرش های 1200 شانه و 1500 شانه) برای شما مناسب نیست.

فرش 1000 شانه را می توان نقطه میانی ریزبافت بودن فرش و نرمی فرش دانست. بنابراین بهترین انتخاب برای خریدارانی است که به هر دو فاکتور به یک اندازه اهمیت می دهند و ترجیح می دهند که یکی را فدای دیگری نکنند.
مجموعه قالی کاشان، در یک مقاله آموزشی به طور مفصل به ویژگی های فرش 1000 شانه کاشان پرداخته است. این که چگونه شانه و تراکم فرش را تشخیص دهید، چگونه دست متقلب ها را بخوانید و نکات تکمیلی درباره مزایا و معایب استفاده از فرش 1000 شانه کاشان را می توانید در مقاله فرش 1000 شانه کاشان در آکادمی فرش مجموعه قالی کاشان مطالعه نمایید.

پیش از خرید فرش 1000 شانه کاشان به نکته زیر توجه نمایید

همان طور که گفته شد، فرش 1200 شانه، نسبت به فرش 1000 شانه، تراکم بالاتری دارد و از نظر بصری زیباتر است. و البته قیمت بیشتری هم دارد. اگر به دنبال خرید یک فرش بسیار ریزبافت هستید، فرش های 1200 شانه و فرش های 1500 شانه ما را هم از نظر بگذرانید.

علاوه بر این، فرش 700 شانه، نسبت به فرش 1000 شانه، ارتفاع خاب بیشتری دارد. اگرچه میزان بلندی خاب فرش 1000 شانه از نظر بیشتر خریداران، مناسب است، اگر تمایل دارید که فرش شما بسیار زیاد نرم و برای نشستن و خوابیدن بسیار زیاد راحت باشد، شاید فرش 700 شانه و یا حتی فرش 500 شانه برای شما انتخاب بهتری باشد. می توانید پیش از تصمیم نهایی، فرش های 700 شانه مجموعه قالی کاشان را هم از نظر بگذرانید.

اگر با در نظر گرفتن تمام نکات گفته شده در این مقاله، همچنان تمایل دارید محیط اطراف خود را با یکی از فرش های زیبا و چشم نواز 1000 شانه کاشان تزیین کنید، همین الان از گالری فرش 1000 شانه قالی کاشان ، فرش مورد نظر خود را سفارش دهید تا در کمترین زمان، آن را در هر مکانی که خواستید، تحویل بگیرید.


برچسب: فرش کاشان - فرش ماشینی کاشان - فرش محتشم کاشان - فرش بزرگمهر کاشان - فرش عقیق کاشان - فرش 1200 شانه کاشان - فرش 1000 شانه کاشان - فرش 700 شانه کاشان،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۹:۵۵ توسط:الهام مهرجو موضوع: نظرات (0)